Wolontariat to niepowtarzalna okazja nabycia nowych, praktycznych umiejętności, poznania wielu ciekawych ludzi, a przede wszystkim dobrej zabawy w doborowym towarzystwie. Pośród wielu zadań, które czekają na wolontariuszy podczas  Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw & Citi Handlowy 5150 Warsow !
 każdy może znaleźć coś dla siebie.

Po zakończonej współpracy wolontariusze Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw & Citi Handlowy 5150 Warsow ! otrzymają zaświadczenia i opinie o współpracy i sposobie wykonywania świadczeń. Dokument taki jest ceniony i coraz częściej stanowi uzupełnienie CV osób ubiegających się o przyjęcie na studia lub poszukujących pracy.

Program lojalnościowy – to się opłaca!  

W ciągu roku Fundacja włącza się w organizację wielu imprez sportowych, dlatego dla naszych wolontariuszy w ramach podziękowania za ich zaangażowanie stworzyliśmy program lojalnościowy. Twój udział w wolontariacie zostanie przeliczony na punkty, które potem możesz wymienić na gadżety dostępne w katalogu produktów lub zbierać dalej by uzyskać cenniejsze nagrody. Im bardziej się angażujesz, tym więcej zyskujesz!

Od wolontariusza  Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw & Citi Handlowy 5150 Warsow !oczekujemy, przede wszystkim, rzetelności, uczciwości i zaangażowania w wykonywaną pracę. Od pracy wolontariuszy zależy bowiem nie tylko bezpieczeństwo uczestników triathlonu, lecz także atmosfera imprezy sportowej.

Przede wszystkim szukamy Liderów Wolontariatu. Lider to osoba, która rekrutuje spośród swoich znajomych co najmniej 10-osobowy zespół i odpowiada za swoją grupę. Od osób pełniących funkcję Lidera Wolontariatu oczekujemy zdolności zarządzania dużym zespołem ludzi, a także systematyczności, umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy oraz samodzielności i dynamizmu w działaniu. Oczywiście, szukamy również wolnych strzelców, którzy chcą pomóc nam przy organizacji  Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw & Citi Handlowy 5150 Warsow !

Czekamy właśnie na Ciebie!emoji 👇️ backhand index pointing down svg png

 

https://www.facebook.com/events/602736331286197/?ref=newsfeed